TİHUD

header_ichastaliklarikisokulu

Posted On

02
Eylül
2021

Genel Bilgiler

KONGRE MERKEZİ
Xanadu Resort Hotel & Kongre Merkezi
Belek Mah, Turizm Cd. A D:No: 12A,
07506 Serik/Antalya
URL: https://www.xanaduhotels.com.tr/ 

TOPLANTI TARİHLERİ
Bilimsel toplantılar, 2-3-4-5 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecektir. 2 Mart tarihinde 13:30 itibariyle başlayacak olan bilimsel program 5 Mart tarihinde 12:30 itibariyle sona erecektir. Konaklamaların 2 Mart giriş, 5 Mart çıkış olmak üzere 3 gece planlanması tavsiye edilmektedir.

KONGRE DİLİ
Kongre dili Türkçe’dir.

KREDİLENDİRME
Kongrenin tüm oturumları ve kurslar Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir.

İZİNLER
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.

KAYIT VE DANIŞMA MASALARI
Coin Turizm kayıt ve danışma masaları 2-3-4-5 Mart tarihlerinde saat 09:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet verecektir.

SÖZLÜ BİLDİRİ SUNUMU
Bildiri değerlendirme kurulu tarafından belirlenecek sınırlı sayıda bildiri, düzenleme kurulu tarafından belirlenecek takvim doğrultusunda bilimsel programda ayrılacak olan tarih ve saatte sözlü olarak sunulacaktır. Sözlü bildiri sahiplerine sunumlarıyla ilgili teknik bilgi bildiri kabul mektubunda mail ile bildirilecektir.

POSTER ALANI
Kongre bilimsel kurulu tarafından kabul edilen poster bildiriler kongre süresince ayrılacak olan alanda Poster olarak sunulacaktır. Poster bildiri sahiplerine detaylı bilgilendirme bildiri kabul mektuplarında iletilecektir. Posterler tüm kongre boyunca asılı kalacaktır. Kongre sonunda toplanmayan posterlerden organizasyon sekreteryası sorumlu değildir.

KATILIM SERTİFİKASI
Tüm katılımcılar katılım sertifikalarını 18 Şubat 2023 tarihinde Kayıt Alanında bulunan Kongre Sertifika kioskundan yaka kartlarını okutarak alabileceklerdir.

TRANSFER HİZMETİ
Transfer detayı bildirmiş tüm katılımcıların Havaalanı – Otel – Havaalanı transferleri Coin Turizm tarafından sağlanacaktır. Uçuş değişikliklerinin en az 24 saat önce Coin Turizm’e bildirilmesi gerekmektedir.

InstagramHaberler

Instagramda Aktif Olarak Bizi Takip Edin
Bizi Takip Edin